spot_img
19.2 C
Pristina
29/05/2024

Luizi në hall të madh, qan që nga mëngjesi

Luiz Ejlli është një ndër konkurrentët më të fortë të ‘Big Brother Vip Albania 2’.

Ai dhe Olta Gixhari shpesh krijojnë situata nga më të ndryshmet duke bërë kështu që audienca të ngritet shumë, shkruan nzoom.biz.

Por, aktorja shqiptare e pati mundësinë e zgjedhjes së 3 banorëve për t’i dërguar automatikisht në nominim dhe ajo i çoi Luizin, Kiarën dhe Bledin.

Si duket kjo gjë e ka mërzitur aq shumë këngëtarin Ejlli ku prej mëngjesit është parë teksa qan.

Ndiqni materialin e mëposhtëm nga n’ZOOM e kuptoni disa detaje. /nzoom.biz/

 

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news