spot_img
19.2 C
Pristina
29/05/2024

Vedati e nëncmon Julin, ajo i’a kthen: Mos bir në grackë time!

Edhe në këtë Prime Juliana po e merr vëmendjen me diskutimet e saj.

Ajo ka bërë aleancë me Stresin me të cilin kanë pasur gjithmonë debate të ashpra, njofton nzoom.biz.

Reperi dhe banorja që aktualisht është një ndër konkurrentet më të forta po bëjnë strategi bashkë dhe disa nga pjesëmarrësit në shtëpi nuk janë pajtuar.

Edhe Vedati e dha mendimin e tij dhe e ka kundërshtuar Julianën kurse ajo i’a ktheu vetëm ‘Mos bir në grackën time sepse e kam lojë’. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news