spot_img
9.4 C
Pristina
25/04/2024

Melisa: Jam ngacmuar seksualisht kur isha 5 vjeçe

Spektakli i natës së sotme po karakterizohet me polemika të shumta.

Banorët po akuzohen për lojën e njëri-tjetrin, shkruan nzoom.biz.

Juli dhe Stresi janë bërë aleat duke e shfrytëzuar mundësinë që i’a dha ‘Vëllau i Madh’, duke i dërguar 2 persona në nominim.

Arta dhe Artani ishin të përzgjedhurit e banorëve që janë votuar nga publiku si dy të preferuar.

Melisa Lleshi, njëra nga konkurrentët ka rrëfyer një histori tronditëse duke zbuluar se ka qenë e sulmuar seksualisht kur ishte 5 vjeçe. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news