spot_img
7.7 C
Pristina
02/03/2024

Produksion, ku je? Vazhdojnë komunikimet me kode, ja banorët që i kanë thyer rregullat

Mbrëmë ishte spektakli i radhës i ‘Big Brother Vip Kosova’.

Banorët e nominuar janë: Arta, Artani, Bruno, Mbresa dhe Vedati, shkruan nzoom.biz.

Por, komunikimet me kode janë të pranishme ende brenda shtëpisë më të famshme në vend e për këtë duhet të reagojë ‘Vëllau i Madh’.

Produksioni po i mbyll sytë në disa raste e materiali i mëposhtëm realizuar nga n’ZOOM ju sjell detajet ekskluzive.

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news