spot_img
25.7 C
Pristina
15/06/2024

Juli flirton me Stresin: Ti je ‘bad boy’, por i ndjeshëm

Ishin armiq në garë, por jo edhe në jetë private.

Bëhet fjalë për Arkimed Lushaj dhe Juliana Nura, shkruan nzoom.biz.

Dyshja janë banorë në ‘Big Brother Vip Kosova’ dhe të preferuarit e publikut.

Ata kanë ‘luftuar’ me njëri-tjetrin ndërsa tani po bëhen aleat në lojë.

Juli nuk po përmbahet dhe ka filluar disi të flirtojë me fjalë me reperin Stresi.

Ajo i tha ‘Ti je bad boy, por i ndjeshëm’, u shpreh banorja. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news