spot_img
14.6 C
Pristina
27/09/2023

Frizeri i VIP-ave vjen me akuza të rënda për Ledrin

Ledri Vula është një këngëtar i pëlqyer nga audienca.

Ai ka shumë miq por edhe fansa, shkruan nzoom.biz.

Reperi i njohur kosovar paska edhe persona që nuk e duan për arsye të ndryshme.

E, njëri ndër ta është edhe Vedat Sulemanov i njohur ndryshe si frizeri i fytyrave publike.

Vedati ishte i ftuar në emisionin n’ZOOM e hapi zemrën duke folur për Ledrin e madje në disa momente edhe e akuzoi.

Për këto dhe detaje të tjera ju ftojmë ta ndiqni storien e mëposhtme. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news