spot_img
9.4 C
Pristina
25/04/2024

‘Nuk jeni nivel i imi’! Vedati kapet me krejt banorët, Dini tenton ta ndalojë

Vedat Bajrami është njëri nga banorët e ‘Big Brother Vip Kosova’.

Ai u fut në gjysmë të lojës dhe ka qëndruar i qetë deri tani, shkruan nzoom.biz.

Aktori i mirënjohur njëherë u kap me Stresin për jetën e tij private jashtë shtëpisë, e sonte u acarua me Julin.

Kjo e fundit është aktualisht konkurrentja më e fortë dhe kjo gjë si duket po e pengon artistin kosovar dhe tha në mes të spektaklit që banorët nuk janë nivel i tij. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news