spot_img
19.8 C
Pristina
21/09/2023

Stresi e prek Mbresën në moral, i thotë se e ka provokuar brenda pishinës

Stresi dhe Juli janë emrat më të përmendur gjatë këtyre dy Prime-ve.

Njëherë Artani i’u kap asaj për strategjinë e lojës, e pastaj Arta, shkruan nzoom.biz.

Në anën tjetër, edhe Mbresa po e shpreh mendimin e saj në lidhje me tematikat dhe debatet që kanë ndodhur brenda shtëpisë.

Juli dhe Mbresa kapen, kush kujt i tha ‘Lavire’?

Reperi shqiptar e ka prekur konkurrentën Hajrullahu në moral duke i thënë se e ka provokuar brenda pishinës me minifund. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news