spot_img
25.7 C
Pristina
15/06/2024

Vjen lëvizja e radhës së Fifit dhe Adisit, arsyeja do ju befasojë

Fifi është një këngëtare e njohur për llojin e muzikës që krijon.

Ajo pëlqehet shumë nga publiku dhe ka një talent të padiskutueshëm, shkruan nzoom.biz.

Artistja kosovare pritet të bëhet nënë e një vajze e madje n’ZOOM ishte e para që e zbuloi gjininë e fëmijës së saj dhe Adis Patushit.

Ky i fundit dhe Filloreta po bashkëjetojnë qe 1 vit e ca dhe janë tejet të lumtur.

Emisioni n’ZOOM në temën e mëposhtme ju sjell disa detaje nga romanca e dyshes së suksesshme. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news