spot_img
8.7 C
Pristina
23/04/2024

Bushi i “Për’puthen” thumbon ish-partneren, flet për bizneset milionëshe

Ishte pjesë e “Për’puthen” dhe arriti të marr vëmendje të madhe mediatike.

Bëhet fjalë për Bushin, shkruan nzoom.biz.

Ai ishte i ftuar në emisionin n’ZOOM e foli për bizneset e tij milionëshe, por anash nuk i la as komentet thumbuese për lidhjen që e pati.

Kjo sepse Alvisa dhe Bushi kanë shijuar romancën për pak muaj e në fund gjithçka mbaroi me ndarje që çuan në ofendime.

Për këto dhe detaje tjera ndiqni materialin e mëposhtëm dhe mësoni thumbimet nga ana e ish-konkurrentit. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news