spot_img
8.7 C
Pristina
23/04/2024

Ofendime e lojë e pistë! Pas asaj që ndodhi mbrëmë, prezantuesi i njohur i ka dy fjalë për ‘Big Brother’

Mbrëmë ishte spektakli i radhës i ‘Big Brother Vip Kosova’.

Pjesë e Prime ishin ndodhitë e javës dhe debatet e nisura nga disa banorë, njofton nzoom.biz.

Juli, Stresi, Mbresa, Artani dhe Arta ishin konkurrentët më të spikatur që edhe opinionistët kanë dhënë mendimet e tyre për garën.

Kjo e fundit u largua mbrëmë dhe nuk pati biletë kthimi.

Të menjëhershme ishin reagimet e disa nga fytyra publike që e gjykojnë lojën e gjithsecilit.

I ftuar në emisioin n’ZOOM prezantuesi shqiptar Avni Qahili u pyet për këto Reality Show dhe përgjigja e tij do ju befasojë.

Ndiqni intervistën në linkun e mëposhtëm. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news