spot_img
12.2 C
Pristina
29/05/2024

Po bashkëjetojnë në Prishtinë? Dalin detajet e romancës së Adrolës dhe Capital T

Capital T është një reper i pëlqyer nga audienca.

Risia e fundit që u konfirmua nga vetë ai ishte albumi, këngët e së cilës po i publikon kohë pas kohe, shkruan nzoom.biz.

Por, jo vetëm projektet e reja muzikore,

Atij i publikohen shpesh edhe artikujt në portale mbi jetën private dhe romancën me Adrola Dushi.

Madje tani thuhet se ai dhe modelja shqiptare po bashkëjetojnë në kryeqytet.

Përndryshe, n’ZOOM pati realizuar një intervistë me Trimin dhe mos e humbisni reagimin e tij kur pyetet pikërisht për lidhjen me Adrolën. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news