spot_img
19.2 C
Pristina
29/05/2024

Andi befason me deklaratë: 200 mijë euro i dua, Gresën jo

Janë një ndër çiftet më të famshme të momentit.

Bëhet fjalë për Andi Artani dhe Gres Hoti, shkruan nzoom.biz.

Dyshja e kanë filluar romancën e tyre në sytë e miliona shqiptarëve.

Por, gjatë kësaj jave konkurrentët e ‘Big Brother Vip Kosova’ u acaruan dhe krijuan diskutime me tone të larta.

Prezantuesit e pyetën se mes Gresës dhe çmimit të madh, ai zgjodhi këtë të fundit. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news