spot_img
25.7 C
Pristina
15/06/2024

Ish-partneri përfundon në burg, çka ka për t’i thënë Serena Arjonit?

Ishin një ndër çiftet më të komentuar në mediat rozë.

Bëhet fjalë për Serena Sula dhe Arjon Luli, shkruan nzoom.biz.

Dyshja janë ndarë e madje publikisht i thanë edhe ofendimet për njëri-tjetrin.

Por, Arjoni tani po ballafaqohet me një akuzë të rëndë nga ish-konkurrentja e “Për’puthen” Ana Lleshi.

Ajo e ka denoncuar për prishje të imazhit duke i’a përdorur një fotografi të saj derisa Ana ishte në shtratin e Lulit.

E për këtë gjë ka reaguar edhe ish-partnerja e tij, Serena Sula e cila ishte e ftuar në emisionin n’ZOOM.

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news