spot_img
25.7 C
Pristina
15/06/2024

Ju kujtohet hiti ‘A më kujton’? Naser Berisha sot feston ditëlindjen

Krijues i shumë hiteve.

Këngët e tij kanë arritur t’i rezistojnë kohës, shkruan nzoom.biz.

Bëhet fjalë për Naser Berisha i cili sot me datë 27 shkurt feston ditëlindjen.

Ai ka marrë urime të shumta nga njerëzit e dashur dhe ndjekësit që janë në numër.

n’ZOOM i uron Naserit gëzuar ditëlindjen dhe i dëshiron gjithë të mirat atij.

 

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news