spot_img
9.4 C
Pristina
25/04/2024

Juli e fiton sfidën e kapitenit, ja reagimi i konkurrentëve tjerë

Po vazhdon spektakli i radhës i ‘Big Brother Vip Kosova’. 

Juli, Stresi dhe Mbresa janë të nominuar direkt nga ‘Vëllau i Madh’, shkruan nzoom.biz.

Por, banorja Nura është shpallur fituese e sfidës së javës duke qenë kapitene.

Kjo gjë nuk u mirëprit nga disa banorë të cilët e xhelozuan këtë personazh që për momentin është pretendente për ta fituar çmimin e madh prej 200 mijë eurosh. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news