spot_img
34.5 C
Pristina
21/07/2024

E mbajtën të fshehur prej vitesh, zbulohet lidhja e këngëtarëve kosovar

Romancën e kanë shijuar larg syrit të mediave.

Por, nuk na shpëtuan këtë herë, shkruan nzoom.biz.

Secili personazh dëshiron që punën ta ndajë nga jeta private dhe si e tillë fytyrat publike kërkojnë që të respektohet kjo pjesë.

n’ZOOM me Albina Zeneli në storien e mëposhtme ju sjell emrat e dy artistëve që janë në një lidhje dashurie por që pak persona kanë qenë në dijeni për këtë romancë. /nzoom.biz/

LAJMET E FUNDIT
Related news