spot_img
25.7 C
Pristina
15/06/2024

E shau në intervistë, Enca i reagon ashpër vajzës së famshme të TikTok-ut

Enca është një artiste e njohur dhe e dashur për publikun.

Projektet e saj muzikore pëlqehen shumë nga masa, shkruan nzoom.biz.

Ajo ka edhe konkurrencë në tregun mediatik dhe si pasojë e kësaj shpesh ballafaqohet me komente fyese.

Një rast i ngjashëm është ai i Serena Sulës që ka ofenduar rëndë këngëtaren shqiptare.

Materiali i mëposhtëm realizuar nga n’ZOOM ju njeh me detajet ekskluzive të kësaj ndodhie. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news