spot_img
8.7 C
Pristina
22/04/2024

Butrintit nuk i del inati, thumbon publikisht Luizin

Prej kur ka filluar ‘Big Brother Vip Albania’ Butrint Imeri ka qenë i përfolur brenda dhe jashtë shtëpisë.

Kjo për arsyen e vetme se Kiara Tito ishte në një lidhje dashurie, shkruan nzoom.biz.

Prezantuesja shqiptare ka folur disa herë për këtë romancë duke lënë të kuptohet se po e vuan akoma.

Në anën tjetër, Kiara nisi lidhjen me Luizin dhe ky i fundit u diskutua tani nga këngëtari.

Butrinti bëri një story në Instagram ku lindën dyshimet se e ka kunjë për konkurrentin Ejlli.

 

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news