spot_img
20.8 C
Pristina
29/05/2024

‘Ky Big Brother do të jetë më i miri ndonjëherë’, personazhi i famshëm e ndjeu impaktin e madh

Edicioni i parë i ‘Big Brother Vip’ kishte një fitues dhe ai ishte Ilir Shaqiri.

Balerini i njohur shqiptar triumfoi duke e lënë pas Donald Veshaj, shkruan nzoom.biz.

Ky i fundit u komentua tejmase për lidhjen me Bora Zemani e pastaj lindi edhe romanca me Beatrix Ramosaj.

Shikueshmëria e këtij formatit ishte e madhe e ne menduam se nuk do të ketë një Reality Show që do ndiqej me kaq interes.

Por, e patëm gabim.

Kjo sepse edicioni i dytë që po vazhdon akoma është ai që ka thyer rekord me personazhet publike e po ashtu me lojën që po zhvillohet.

I ftuar në emisionin n’ZOOM me Albina Zeneli, Arbër Xhaja i njohur për audiencën si ‘Piloti i zemrës’ ka rrëfyer disa detaje nga prapaskenat e ‘Big Brother Vip Albania 2’. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news