spot_img
16.4 C
Pristina
31/03/2023

Ky banor u largua sonte nga ‘BBVK’

Po vazhdon spektakli i radhës i ‘Big Brother Vip Kosova’.

Andi, Gresa, Bruno dhe Mbresa ishin të nominuarit e kësaj jave, shkruan nzoom.biz.

Sonte pati një eleminim dhe emri i personit që la garën është Andi.

Konkurrenti i njohur nga Peja hoqi dorë nga 200 mijë euro. /nzoom.biz/

spot_imgspot_imgspot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news