spot_img
27 C
Pristina
15/06/2024

Stresi kërcënon Artanin, produksioni merr vendimin e papritur

Po vazhdon të mbahet Prime i radhës i ‘Big Brother Vip Kosova’.

Po diskutohen tematikat më të rëndësishme të zhvilluara këto ditë, shkruan nzoom.biz.

Stresi po debaton ashpër me Artanin dhe Vedat Bajramin.

Ky i fundit po jep deklarata të forta duke i bërë konkurrentët tjerë të ndihen nivel i ulët.

Reperi nga Tropoja u acarua me aktorin Thaqi dhe i tha që nuk mund të jetë si ai dhe nuk munguan as kërcënimet. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news