spot_img
10.7 C
Pristina
21/03/2023

Habit Kiara: Kam pasur një rast personal me Qetsorin

Qetsor Ferunaj ishte fitues i ‘Big Brother Albania 2’.

Ai dhe 5 banorë të tjerë janë futur brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri, shkruan nzoom.biz.

Por, me tu bërë pjesë e garës për çmimin e madh, ai nuk ka qëndruar rehat dhe direkt debatoi ashpër me Kiara Tito.

Kjo e fundit nuk hezitoi që në spektaklin e natës së sontme ta tregojë historinë mes saj dhe konkurrentit shqiptar.

‘E kam pasur një rast personal, keqkuptim’, u shpreh mes tjerash Kiara e Luizit. /nzoom.biz/

spot_imgspot_imgspot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news