spot_img
13 C
Pristina
15/06/2024

Çka ka t’re n’showbiz? Garë e fortë mes vajzave të estradës

Mysafirët zbuluan ekskluzivitetet por nuk munguan as insertet, shkruan nzoom.biz.

Ato kanë të bëjnë me artin dhe showbizin shqiptar.

n’ZOOM u’a solli edhe përmbledhjen e lajmeve vendore ku mund t’i shihni këngëtarët tuaj të preferuar.

Garë e madhe mes artisteve për ta marrë primatin si e para.

Detajet i kuptoni duke parë storien e plotë në linkun e mëposhtëm. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news