spot_img
15.1 C
Pristina
15/06/2024

Na përloti të gjithëve, ja e veçanta e videoklipit zyrtar të ‘Duje’

‘Duje’ do të jetë kënga përfaqësuese e Shqipërisë në Eurosong 2023.

Albina Kelmendi dhe familja e saj kanë publikuar videoklipin zyrtar të projektit të pëlqyer nga të gjithë, shkruan nzoom.biz.

Bashkëpunimi i cili u konsiderua si i suksesshëm akoma pa kaluar shumë ditë, pritet të jetë një ndër këngët me mesazh të fortë si film i metrazhit të shkurtër.

n’ZOOM me Albina Zeneli ju sjell një përmbledhje të veçantive të xhirimeve të ‘Duje’ nga artistja kosovare Albina me familjen e saj Kelmendi. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news