spot_img
25.7 C
Pristina
15/06/2024

Mikun e ka brenda në garë, Iliri na befason me postimin e fundit për Sabianin

Sabian na ka surprizuar të gjithëve.

Kjo sepse ai u bë përsëri banor në ‘Big Brother Vip Albania’, shkruan nzoom.biz.

Ish-banori si fillim u fut për ta vizituar vajzën e tij, Keisi e cila e filloi një romancë me konkurrentin tjetër, Krist.

Por, të menjëhershme ishin reagimet e miqve të këngëtarit shqiptar e mes tjerash edhe fituesit i edicionit të parë, Ilir Shaqiri i tha disa fjalë.

As Monika Lubonja e cila ishte e ftuar në emisionin n’ZOOM me Albina Zeneli nuk i ka kursyer opinionet e saj për Sabianin dhe Ilirin. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news