spot_img
22 C
Pristina
13/04/2024

Rikthehet fuqishëm, Trixa thumbon produksionin e ‘BBVA’ ?

Famën e kishte por jo edhe vëmendjen mediatike.

Bëhet fjalë për Beatrix Ramosaj, shkruan nzoom.biz.

Pasi u bë banore e edicionit të parë të ‘Big Brother Vip Albania’ arriti të jetë një ndër personazhet më të komentuara në mediat rozë.

Që nga romanca e saj dhe Donald Veshaj, Trixa ka heshtur duke mos akuzuar askënd për situatën e sikletshme që dukej se hyri në mes të aktorit dhe prezantueses Bora Zemani.

Trixa u rikthye më e fortë se kurrë më parë dhe e ka një kritikë të ashpër ndaj produksionit.

Detajet i kuptoni duke parë storien e plotë në linkun e mëposhtëm realizuar nga n’ZOOM. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news