spot_img
25.7 C
Pristina
15/06/2024

Deri këtu e pati! Juli largohet nga gara, i’a lëshon ‘rendin’ Stresit dhe Vedatit

Po i vjen fundi spektaklit të fundit të ‘Big Brother Vip Kosova’.

Pas eleminimit të Artanit dhe Mbresës, erdhi koha e banorit të radhës, shkruan nzoom.biz.

E kemi fjalën për largimin e Juliana Nurës nga ky edicioni i parë i këtij Reality Show.

Shikoni Prime-n e fundit ku Juli u përshëndet me të gjithë në studio. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news