spot_img
8.7 C
Pristina
23/04/2024

Stresi, fitues i ‘Big Brother Vip Kosova’

Edicioni i parë i ‘Big Brother Vip Kosova’ po mbaron.

Alaudin Hamiti dhe Jonida Vokshi dhanë një spektakël të hatashëm, shkruan nzoom.biz.

Artani, Mbresa dhe Juli i thanë ‘Lamtumirë’ shtëpisë më të famshme të momentit në vend.

Por, këtu është vetëm një fitues dhe ai u shpall tani.

Fituesi i edicionit të parë të ‘Big Brother Vip Kosova’ është reperi i mirënjohur Arkimed Lushaj, Stresi.

Urime për të. /nzoom.biz/

 

 

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news