spot_img
8.7 C
Pristina
23/04/2024

Vjen reagimi i parë i Stresit, pasi e mori çmimin e madh

Stresi është zyrtarisht fitues i ‘Big Brother Vip Kosova’.

Ai arriti të rrëmbejë zemrat e publikut, shkruan nzoom.biz.

Në këtë edicion të parë, reperi shqiptar garoi në fund me aktorin Vedat Bajrami.

E, tani në rrjetin social Instagram u publikua një foto e Stresit me mbishkrim falenderues për të gjithë votuesit.

Përndryshe, Arkimed Lushaj e shijoi finalen bashkë me Artanin, Mbresën, Julin dhe Vedatin. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news