spot_img
13.6 C
Pristina
29/05/2024

Në ditën e parë të Ramazanit, Diola humb personin e dashur

Diola Dosti ishte banore e edicionit të dytë të ‘Big Brother Vip Albania’.

Ajo mori simpatinë e publikut të cilët e votuan për të qëndruar brenda në garë, shkruan nzoom.biz.

Nutricistja e njohur shqiptare sot paska ditë zie dhe këtë e ka bërë të ditur vetë ajo përmes rrjetit social Facebook.

Shikoni postimin e saj dhe kuptoni se Diola humbi personin më të dashur e që është gjyshja. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news