spot_img
19.2 C
Pristina
29/05/2024

Luizi me lot: E njihja të ndjerin, do t’i dhurojë paratë tek familja e Palit

Luiz Ejlli është një ndër banorët më të komentuar brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Ai dhe Olta ‘luftojnë’ kokë më kokë dhe për momentin janë konkurrentë të fortë, shkruan nzoom.biz.

Por, këngëtari shqiptar dhe të tjerët e morën vesh për sulmin terrorist ku humbi jetën roja që ishte brenda objektit të Top Channel.

Luizi me lot në sy tregoi se e ka njohur viktimën Pal Kola dhe si shenjë solidarizimi ka vendosur që paratë t’i dhurojë për familjen e të ndjerit. /nzoom.biz/

 

 

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news