spot_img
12.2 C
Pristina
29/05/2024

Doli nga shtëpia, por mësohet sa u pagua Kiara për të qenë pjesë e ‘BBVA’

Kiara Tito mori vëmendje të madhe mediatike.

Ajo u bë pjesë e ‘Big Brother Vip Albania’ qe nga data 5 dhjetor e deri tani, shkruan nzoom.biz.

Moderatorja shqiptare e filloi një lidhje dashurie me Luiz Ejlli, me ç’rast u bë tejet e famshme duke mbledhur ndjekës nga trevat e ndryshme shqiptare.

Ka zëra që thonë se Kiara u pagua nga produksioni për të qëndruar e izoluar e brenda lojës së ‘Big Brother Vip Albania’.

Emisioni n’ZOOM ju sjell një material ku mund t’i dëgjoni troç shifrat se sa mori ajo, Luizi, Kristi dhe Olta. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news