spot_img
9.4 C
Pristina
25/04/2024

Qytetarët me mbretin! Kanë një mesazh interesant edhe për Kiarën

Emisioni n’ZOOM me Albina Zeneli në episodën e shkuar ju solli materiale të shumta nga showbizi vendor.

Pjesë e saj ishin edhe mendimet e qytetarëve, shkruan nzoom.biz.

Pyetja e javës kishte për qëllim nxjerrjen e emrave që do të jenë fitues të edicionit të dytë të ‘Big Brother Vip Albania’.

Ndiqni insertin e mëposhtëm dhe mos i humbisni përgjigjet epike të simpatizuesve të Luiz Ejllit e po ashtu të Kiara Titos. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news