spot_img
34.5 C
Pristina
21/07/2024

Bëri këngë me 2ton, këngëtarja shqiptare befason me deklaratën për reperin e njohur

‘Beb’ ishte një hit i padiskutueshëm nga dyshja, 2ton dhe Ertila Koka.

Kjo e fundit ishte e ftuar në emisionin n’ZOOM ku mes tjerash foli për karrierën e saj ndërvite.

Aji dhe reperi kosovar e patën publikuar këtë bashkëpunim që në vitin 2013 por edhe më tutje dëgjohej gjithandej.

E, një pjesë e intervistës së Ertilës u fokusua tek duetet që artistja shqiptare ka realizuar e nuk harroi t’i thotë dy fjalë për reperin e njohur kosovar. /nzoom.biz/

LAJMET E FUNDIT
Related news