spot_img
17.2 C
Pristina
13/04/2024

Nuk ka më dyshime! Olta dorëzohet dhe e lë shtëpinë e ‘BBVA’

Një ndër banoret më të komentura tash e 3 muaj.

Bëhet fjalë për Olta Gixhari, shkruan nzoom.biz.

Ajo sonte e dha një lajm të papritur që ka të bëj me lojën e ‘Big Brother Vip Albania’.

Arbana Osmani na kumtoi informacionin se aktorja shqiptare po dorëzohet duke e lënë garën në gjysmë. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news