spot_img
19.2 C
Pristina
29/05/2024

‘Depileve’ e para në Kosovë që ofron trajnime për vajzat dhe çertifikon ndërkombëtarisht

Emisioni n’ZOOM me Albina Zeneli në episodën e fundit ju solli edhe një storie për femrat.

‘Depileve’ është një kompani e njohur që ofron tajnime për vajzat që duan të hapin bizneset e tyre, shkruan nzoom.biz.

Vlen të përmendet se pas përfundimit të teorisë dhe praktikës ato çertifikohen dhe sigurisht se ato vlejnë edhe ndërkombëtarisht.

Për tu informuar më shumë në lidhje me këtë kompani ku ofron mundësi të hatashme ju ftojmë ta ndiqni materialin e plotë në linkun e mëposhtëm. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news