spot_img
19.2 C
Pristina
29/05/2024

Getinjo dhe Vivien ndahen? Kjo e fundit poston diçka të çuditshme

Lartë e poshtë thuhej se Getinjo dhe Vivien i dhanë fund romancës së tyre.

Dyshimet janë ngjallur kur reperi kosovar ka vendosur t’i largojë të gjitha fotot që pati me Thanon, njofton nzoom.biz.

Por, si duket dyshja patën një krizë momentale e cila mbaroi menjëherë dhe ishte Geti ai që postoi një njoftim më ndjekësit e tij.

Reperi u shpreh se ka nevojë për pak ditë qetësi dhe si shkak do të largohet nga rrjetet sociale.

Në anën tjetër, partnerja e tij sapo e publikoi një imazh ku nga mediat kërkon respekt dhe se çifti vazhdojnë ende bashkë.

Përndryshe, ata janë njohur e dashuruar brenda shtëpisë së ‘Big Brother Vip Kosova’. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news