spot_img
21.7 C
Pristina
30/05/2023

‘Qartet’ gazetarja shqiptare, thotë se portalet u kënaqen duke përfituar nga Luizi

Se Luizi i ka thyer të gjitha rekordet e shikueshmërisë kjo është e vërtetë dhe jo vetëm.

Ai është po ashtu një nder personazhet më të klikuara në mediat rozë, shkruan nzoom.biz.

Këtë e ka theksuar edhe gazetarja e showbizit, Klotilda Harka.

E ftuar në emisionin n’ZOOM me Albina Zeneli, ajo u shpreh se të gjithë po përfitojnë nga emri i tij dhe fama që ka marrë me pjesëmarrjen në ‘BBVA’. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news