spot_img
25.7 C
Pristina
15/06/2024

Nuk i mbaroi mllefi! Kika rikthehet me një deklaratë të fuqishme për Valonin

Kika është një personazh i njohur nga bota e showbizit shqiptar.

Ai u bë edhe më i njohur me emisionet që ka sjell në ekran, shkruan nzoom.biz.

Por, kjo nuk është e tëra…

Kika muaj më parë ka pasur probleme të shumta për formatet që ka transmetuar, duke qenë në pikëpyetje autorësia e tij.

I ftuar në emisionin n’ZOOM, ai ka zbuluar edhe disa detaje ekskluzive dhe e përmendi Valonin, me të cilin ka pasur mosmarrëveshje.

Asokohe nuk kanë munguar as ofendimet e sharjet mes dy prezantuesve.

Se si qëndrojnë tani raportet mes tyre e ndiqni videon e plotë në linkun e mëposhtëm. /nzoom.biz/

 

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news