spot_img
13 C
Pristina
15/06/2024

Fillo të mendosh për pushimet e verës, 2023-shi i takon Captain’s Residence në Ksamil

Captain’s Residence është një kompleks i ri apartamentesh, i vetmi në llojin e tij i cili gjendet në bregdetin e bukur të Ksamilit.

Duke studiuar fare mirë turizmin në Ksamil, ku shumica e turistëve janë familjarë, Captain’s Residence ka vendosur të sjell atë se çka ata kanë nevojë dhe jo një dhome hoteli standarde, por një ambient larg shtepisë së tyre, ku mund të ndihen komod e po ashtu të relaksuar, shkruan portali nzoom.biz.

Rezidenca ndodhet shumë prane detit dhe 3 pikat më të forta janë:

Facilitet që apartamentet ofrojnë,

 Pastërtia,

Hapësira të bollshme etj.

Nga menaxhmeti i Captains’ Residence janë shprehur se pushuesi në këto apartmente gjen çdo gjë pa pasur nevojë të merr me vete në bagazh.

“Duke nisur nga Smart TV, lavatrice, hekur për hekurosje, tharësen e flokeve, të gjitha enët e kuzhinës, tostiere etj. Pastërtia është gjithashtu një faktor tepër i rëndësishëm për ne, për këtë arsye ju ofrojmë një staf sanitaresh, i cili ju vjen ne ndihme sa here pushuesit kanë nevojë”, thanë mes tjerash ata.

Por, kjo nuk është e tëra…

Captain’s Residence gjeni edhe supermarket, restaurant, piceri dhe lavanderia etj.

Nxitoni në pronotoni ditët tuaja më të bukura sepse Pushimet tuaja në Ksamil, nuk kanë qenë kurrë më të rehatshme.

E, për këtë kujdesemi ne!

Për rezervime ju ftojmë të na telefononi në: +355 69 264 5900 📞

Adresa: Në hyrje të Ksamil, SH81, Rruga: Adem Jashari.

(Artikull i sponzorizuar)

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news