spot_img
9.4 C
Pristina
25/04/2024

Gazetarja shqiptare: Ledri është mashkulli më joshës i estradës! Po Sara, a e dëgjoi?

Albana Bejko ishte e ftuar në emisionin n’ZOOM me Albina Zeneli.

Ajo foli për karrierën e filluar 5 vite më parë si gazetare e sportit, shkruan nzoom.biz.

Bukuroshja shqiptare u sfidua me pyetjet pikante të n’ZOOM.

Albana mes tjerash u pyet se cili është mashkulli më joshës i estradës dhe përgjigja e saj ishte: Ledri.

Po Sara si do të reagojë kur ta sheh këtë deklaratë? /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news