spot_img
9.4 C
Pristina
25/04/2024

Gertin e largon publiku, Lorenco dorëzohet vetë

Nga televotimi i natës së sontme pati një të eleminuar.

Bëhet fjalë nga Gerti Koxha, shkruan nzoom.biz.

Konkurrenti nuk e fitoi sfidën dhe si pasojë e kësaj u largua nga ‘Big Brother Vip Albania’.

Derisa njëri u largua nga votat e pubikut, një tjetër banor e la lojën në gjysmë.

E kemi fjalën për Lorenc Hasrama i cili ka kërkuar të largohet nga shtëpia më e famshme në Shqipëri. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news