spot_img
13.6 C
Pristina
29/05/2024

‘Ai është lëpirës’, konkurrenti i “Për’puthen” i’a nxjerr sekretet ish-kolegut

n’ZOOM me Albina Zeneli pati të ftuar Arber Avdyli.

Konkurrenti i “Për’puthen” foli rreth kësaj aventure televizive, shkruan nzoom.biz.

Ai mes tjerash i’a nxorri sekretet edhe kolegëve të tij e madje dikë e quan ‘Lëpirës’.

Për këto dhe detaje të tjera ju ftojmë ta ndiqni intervistën e plotë. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news