spot_img
10.3 C
Pristina
25/04/2024

Ish-konkurrenti i “Për’puthen” nuk kursehet! Thotë se pas mbarimit të programit, ka krijuar lidhje me shumicën e vajzave

Astriti ishte pjesë e “Për’puthen”.

Ai foli rreth kësaj përvoje duke i përmendur edhe disa gjëra nga privatësia, shkruan nzoom.biz.

Ish-konkurrenti kosovar e dha një deklaratë duke zbuluar se pas mbarimit të atij formati, ka pasur takime me shumicën nga vajzat.

Për këto dhe detaje tjera ju ftojmë ta ndiqni storien e mëposhtme. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news