spot_img
19.2 C
Pristina
29/05/2024

Arbër Hajdari: Me Efin nuk dua të flas më, nuk i shkova as në ditëlindje

Sonte është spektakli i radhës i ‘Big Brother Vip Albania’.

Dinamikat e shumta janë pjesë e këtij edicioni ku po diskutohen gjërat që ndodhën këtyre ditëve.

Efi dhe Dea patën debate të ashpra dhe në Prime opinionistët kanë dhënë mendimet e tyre që u kundërshtuan nga banorja e rifutur.

Arbër Hajdari tha se nuk ka dëshirë të jap asnjë lloj komenti për të sepse asaj i ka ngel hatri që ai nuk i shkoi në ditëlindje. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news