spot_img
13 C
Pristina
15/06/2024

n’ZOOM mbush 6 vite, këto janë urimet e artistëve

Ishte prilli i vitit 2017 kur u themelua n’ZOOM me autore dhe moderatore Albina Zeneli.

Ky format me karakter argëtues mbushi 6 vite, ku njëherësh është dhe emisioni i parë online vetëm në Youtube, shkruan nzoom.biz.

Nuk munguan as urimet e mesazhet nga fytyrat publike që ishin të ftuarit ku me rrëfimet e tyre kanë bërë për vete shikuesit tanë.

Se kush mori pjesë në këto videomesazhe ju ftojmë ta ndiqni storien e plotë në linkun e mëposhtëm. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news