spot_img
24.7 C
Pristina
25/07/2024

Xhelozia ‘On Top’! Tayna reagon pasi pa festën e ditëlindjes së Dafinës

Tayna dhe Dafina Zeqiri ishin mikesha të mira.

Madje patën bashkëpunimin e suksesshëm ‘Bye bye’, shkruan nzoom.biz.

Por, diçka ndodhi mes tyre dhe vajzat i dhanë fund raportit që kishin ndërtuar.

E, si duket ato as nuk flasin me njëra-tjetren më.

Dafina pati ditëlindjen këto ditë dhe organizoi një festë të çmendur ku i ftoi shumicën e artistëve që ajo i ka miq.

Tayna ka xhelozuar që nuk ishte e ftuar dhe e shfrytëzoi rrjetin social Instagram për ta thumbuar Dafinën. /nzoom.biz/

LAJMET E FUNDIT
Related news