spot_img
9.9 C
Pristina
28/05/2024

Dagz dhe Trixa mbrëmë bashkë në Prishtinë, Donald bën thumbimin direkt për të

Beatrix Ramosaj mori vëmendje të madhe mediatike me pjesëmarrjen në edicionin e parë të ‘Big Brother Vip Albania’.

Ajo filloi një romancë me Donald Veshaj, shkruan nzoom.biz.

Por, kjo lidhje e nisur në sytë e kamerave nuk zgjati shumë dhe artisti shqiptar i’u rikthye Bora Zemanit.

Trixa gjendet aktualisht në Prishtinë e shoqëruar me Dj Dagz, ky i fundit është mik me Donaldin.

Për detaje tjera ju ftojmë ta ndiqni storien e mëposhtme nga n’ZOOM ku thuhet se nuk kanë munguar postimet thumbuese. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news