spot_img
9.4 C
Pristina
25/04/2024

Produksioni largon sonte Jorin, DeaMishel është finalistja e parë?

Sonte është spektakli i radhës i ‘Big Brother Vip Albania’.

Në këtë Prime do të ketë një të eleminuar dhe flitet se është pikërisht Jori Delli, shkruan nzoom.biz.

Bukuroshja do ta lë përfundimisht garën duke hequr dorë nga çmimi i madh.

Madje, ka zëra që thonë se produksioni do ta largojë nga shtëpia që t’i lëshohet vendi finalistes së parë.

Se a do të jetë DeaMishel emri i parë e pastaj i bashkohet Luizi dhe Efi mbetet të shihet sonte. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news